Załóż bezpłatne konto

Firmy kurierskie

Firma kurierskaRynek przesyłek kurierskich jest bardzo dynamiczny i sprawnie dostosowuje się do potrzeb współczesnych klientów. A ci poszukują rzetelnych i sprawdzonych przewoźników oraz wykorzystywania najnowszych technologii. Zarówno rosnący udział sklepów internetowych, jak i dynamiczna wymiana biznesowa czy też popularność serwisów aukcyjnych sprawiają, że zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy chętnie korzystają z dedykowanych usług. Broker gwarantuje dostęp do najlepszych ofert różnych firm oraz bardzo korzystne warunki cenowe. Co za tym idzie, pozwala dopasować odpowiednie usługi – nawet te niestandardowe do specyficznych potrzeb klientów. Poza tym dedykowane opcje sprawdzają się zarówno, gdy wysyłamy jednorazowo, jak i na podstawie umów czy też stałej współpracy. Możliwość wyboru spośród szeregu najlepszych firm kurierskich sprawia, że zawsze znajdziemy atrakcyjną ofertę, która sprosta oczekiwaniom, a przesyłka dotrze do odbiorcy w jak najkrótszym czasie i w stanie nienaruszonym. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie oraz wycenione w oparciu o wybrane opcje.

Jaką firmę kurierską wybrać?

Jako profesjonalny broker swoim klientom proponujemy dostęp do najlepszych ofert sprawdzonych firm kurierskich. Współpracują z nami rzetelni i najczęściej wybierani przez Polaków przewoźnicy. Sprawdź, jakim kurierem najlepiej wysłać paczkę.

Kurier DPD to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na rynku firm. Przede wszystkim duże zaplecze logistyczne oraz różnorodna sieć transportowa pozwalają sprawnie dostarczać zarówno małe przesyłki, jak i duże paczki do odbiorców w Polsce, jak i w krajach na całym świecie. Przewoźnik posiada ponad 500 oddziałów w 40 państwach oraz szybko dostosowuje ofertę do zmiennych oczekiwań rynku. Poza tym tani kurier DPD gwarantuje rzetelną realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

Tani kurier UPS to lider w zakresie transportu i logistyki, a charakterystyczne logo stało się synonimem jakości oraz szybkiej realizacji usług. Przewoźnik gwarantuje również różnorodne rozwiązania, które chętnie są wybierane przez przedsiębiorców. Do najważniejszych należą usługi fracht oraz zarządzanie w zakresie handlu międzynarodowego. Kurier UPS gwarantuje szybkie dostawy w 220 krajach na całym świecie i dzięki temu zarówno w transporcie, jak i w wykorzystaniu najnowszych technologii proponuje najlepsze rozwiązania za atrakcyjną cenę.

Popularny kurier DHL to część dużego konsorcjum Deutsche Post, które świadczy usługi kurierskie i logistyczne na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz w 220 krajach całego świata. Przede wszystkim to doskonale zaplanowana sieć transportowa, w skład której wchodzi 350 samolotów, 450 magazynów i terminali, 4700 biur oraz 72000 innych pojazdów, a co za tym idzie daje pewność, że każda przesyłka dotrze do odbiorcy szybko i w nienaruszonym stanie. Tani kurier DHL to również atrakcyjne ceny i cały szereg opcji dodatkowych.

Międzynarodowy kurier Geis to element składowy przedsiębiorstwa zajmującego się transportem i logistyką. Sieć, która sprawnie działa na terenie Polski, Niemiec, Czech i Słowacji, daje możliwość szybkich dostaw dla mieszkańców Europy środkowo-wschodniej. Pakiety usług kurierskich Geis dostosowane są do potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych w zakresie transportu oraz logistyki paczek, transportu kontenerowego, drobnicowego, przewozów lotniczych czy morskich.

Popularny kurier TNT specjalizuje się szczególnie w zakresie przesyłek ekspresowych oraz lotniczych. Obsługuje transport międzynarodowy i krajowy, wykorzystując nowoczesne technologie, aby dostarczać szybko i bezpiecznie przesyłki do odbiorców. Przede wszystkim tani kurier TNT dowozi zarówno koperty z dokumentami, jak i paczki czy palety klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Kurier Poczty Polskiej wykorzystuje doświadczenie najstarszego operatora na krajowym rynku pocztowym. Sieć ponad 8000 placówek pozwala wysyłać małe i duże przesyłki zarówno klientom indywidualnym i biznesowym. Tani kurier Poczty Polskiej korzysta również z doświadczeń i szybko rozwijającej się technologii. Poza tym to gwarancja konkurencyjnych cen i szybkich dostaw.

 

Porównaj oferty najlepszych firm kurierskich

 

Zobacz też:

Przesyłka niestandardowa cennik

Przesyłka niestandardowa Geis

Przesyłka niestandardowa DHL