Załóż bezpłatne konto

WspółpracaZapraszamy Państwa do podjęcia współpracy z naszą firmą czy to na zasadach ogólnych czy poprzez ofertę indywidualną, aby Państwa przesyłki obsługiwane były przez najlepszych kurierów w kraju.

Każdy zarejestrowany klient otrzymuje 5% stałego rabatu!
Rejestracja i konto w serwisie bez żadnych opłat i deklaracji ilości przesyłek.

 

Możliwe są trzy rodzaje rozliczeń:

- zapłata za zamówienie bezpośrednio po jego złożeniu - poprzez system szybkich przelewów Tpay.com,

- przedpłata za usługi czyli doładowanie skarbonki wybraną przez siebie kwotą, która w całości jest przeznaczana na zamówienia,

- faktura VAT z odroczonym terminem płatności – skorzystanie z tej formy wymaga pobrania, kompletnego uzupełnienia, podpisania oraz wysłania umowy o odroczonym terminie płatności.

 


Dokumenty należy przesłać na adres:

Janzo Grzegorz Janik
Lenartowicza 58/31
34-120 Andrychów

Klient po pozytywnym przejściu weryfikacji otrzymuje propozycję z terminem i okresem rozliczeniowym.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem indywidualnej oferty cenowej, prosimy o wypełnienie Formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres kontakt@pogotowiepaczkowe.pl. W treści prosimy o określenie przewidywanego wolumenu wysyłkowego oraz proponowanej ceny za przesyłkę. W odpowiedzi otrzymają Państwo informację czy jesteśmy w stanie sprostać postawionym przez Państwo warunkom.

Punkt Paczkowy

Załóż
Punkt Paczkowy

Jeśli posiadasz lokal i chcesz sprzedawać usługi kurierskie zapraszamy do naszej sieci. Bez opłat wstępnych i abonamentów! Możesz nadawać przesyłki od chwili rejestracji.

Sprawdź szczegóły

Przedstawiciel Handlowy PogotowiaPaczkowego

Zostań
Przedstawicielem Handlowym

Masz kontakty biznesowe, które mogą być zainteresowane tanim kurierem? Wykorzystaj to i zarabiaj na każdej wysłanej paczce.

Zapraszamy do kontaktu

 

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Pogotowia Paczkowego