Załóż bezpłatne konto

Oferta taniego kuriera dla drukarni i agencji reklamowych

Materiały drukowane wysyłane kurieremWraz z rozwojem firm wzrasta zapotrzebowanie na skuteczny marketing. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się zlecać takie usługi zewnętrznym specjalistom zamiast tworzyć osobne działy u siebie. Wynika to po pierwsze z czystego ekonomicznego interesu, po drugie z faktu, iż agencje reklamowe są na bieżąco z nowymi trendami zarówno w poligrafii, reklamie bezpośredniej, jak i obsłudze socjal media czy pozycjonowania w sieci. Taki ekspert od początku do końca zadba o jak najlepszy wizerunek naszej firmy.

Czym zajmuje się agencja reklamowa?

Agencje reklamowe i drukarnie (a czasem te dwie branże w jednej) wymyślą, zaprojektują i zrobią dla nas wszelkiego rodzaju materiały – począwszy do dużych banerów reklamowych, poprzez kasetony czy rollup’y. Z drukarni przyjadą do nas kalendarze firmowe, plakaty, książki czy też wizytówki. Różnego rodzaju materiały i gadżety mają przede wszystkim budować markę, dlatego warto takie działania zostawić w rękach fachowców.

Jak tanio wysłać materiały kurierem?

Tani kurier dla drukarniMateriały reklamowe muszą zostać dostarczone do klientów agencji w nienaruszonym stanie. Stąd też potrzeba współpracy z rzetelną firmą kurierską, która szybko i bezpiecznie dostarczy nawet ciężkie czy niestandardowe materiały do odbiorcy. Dla naszych przewoźników nawet przesyłki dłużycowe czy wielkogabarytowe nie stanowią problemu. Jeśli prowadzisz agencję reklamową i potrzebujesz stałej współpracy, skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy najlepsze warunki i najkorzystniejsze ceny. Przewidujemy duże rabaty!

Jesteśmy specjalistami od zadań nietypowych. Firmom, które stale z nami współpracują, proponujemy hurtowe ceny, indywidualne podejście i wsparcie zarówno w procesie zamawiania przesyłki, jak i sposobów jej dostarczenia. Zdajemy sobie sprawę, że praca w marketingu wymaga precyzji, kreatywności i szybkości działań, a materiały u klienta często muszą być „na wczoraj”. Wiemy, że jako rzetelna i pewna firma doskonale wspieramy działania innych branż, dostosowując nasz system pracy do ich oczekiwań.

Zapytaj o ofertę taniego kuriera dla drukarni i agencji reklamowych

 

Możesz być zainteresowany również:

(62 głosów, średnia: 4.8 z 5)