Załóż bezpłatne konto

Tanie przesyłki dłużycowe kurierem

Przesyłki dłużycoweZazwyczaj wysyłamy przesyłki standardowe o wadze do 30 kg lub koperty z dokumentami. Jednak czasem zdarza się, że musimy nadać przesyłkę o nietypowych wymiarach. Poszukiwanie kuriera do zadań specjalnych może nam zabrać trochę czasu, więc dla pewności zawsze najprościej zajrzeć na pogotowiepaczkowe.pl. Jesteśmy ekspertami od zadań dla innych niemożliwych.

Czym jest przesyłka dłużycowa?

O przesyłce dłużycowej mówimy wtedy, gdy jej wymiary mieszczą się w przedziale 201-400 cm długości. Taka przesyłka niestandardowa wymaga specjalnej obsługi. Jeśli zastanawiasz się, jakim kurierem wysłać taką nietypową paczkę, przejrzyj nasz cennik, by przekonać się, że nasza oferta jest najtańsza. Współpracujemy z najlepszymi kurierami w Polsce, wśród których Ambro Express i DHL obsługują przesyłki dłużycowe.

Jak obliczyć cenę wysyłki?

Obliczanie ceny przesyłki dłużycowejCena przesyłki dłużycowej jest uzależniona od jej wymiarów i wagi. Warto zwrócić uwagę, że suma wszystkich trzech boków nie może być większa niż 600 cm. Przesyłki dłużycowe DHL/Ambro Express są wyceniane w oparciu o cennik i wagę gabarytową. Taką wagę dłużycową oblicza się według przelicznika – 1 metr = 100 kg. Przy czym waga rzeczywista przesyłki nie może przekroczyć 50 kg. Najlepiej przed wysłaniem skontaktować się z nami w celu ustalenia indywidualnej wyceny.

Paczki dłużycowe ze względu na nietypowe rozmiary oraz kształt wymagają szczególnej uwagi. Często kurier potrzebuje pomocy, by manipulować taką przesyłką. Wymaga ona również odpowiedniego samochodu i zabezpieczenia w transporcie. Po pierwsze ważne jest dobre zapakowanie takiej paczki, by jej zawartość nie uległa uszkodzeniu. Jeśli chcesz wysłać przesyłkę dłużycową, skontaktuj się z nami, pomożemy ci przygotować paczkę, wyślemy odpowiedniego kuriera i zaproponujemy atrakcyjną cenę (już od 180zł). 

Przesyłka dłużycowa do 201x25x25cm do 30kg już od 180 zł

Zamów kuriera

Zobacz też:

(45 głosów, średnia: 4.8 z 5)