Załóż bezpłatne konto

Części samochodowe kurierem

Części samochodowe kurieremJednym z najczęstszych problemów przy wysyłce towaru jest zmierzenie się z paczką nietypową. Klienci mają trudności przede wszystkim z przesłaniem części samochodowych kurierem. Okazuje się bowiem, że wiele firm nie przyjmuje tego trudnego towaru i nie jest w stanie zapewnić paczce bezpieczeństwa. Na problemy mechaników, pracowników warsztatów czy osób handlujących częściami samochodowymi odpowiada pogotowiepaczkowe.pl.

Nie ma paczek trudnych

U nas nie usłyszysz „nie damy rady”. Pogotowie paczkowe powstało z myślą, by tanio i bezpiecznie przewieźć każdą paczkę od nadawcy do odbiorcy. Dokładamy starań, by każda przesyłka dotarła jak najszybciej w stanie nienaruszonym. Nasza szczególna troska jest spowodowana dbaniem o komfort naszych klientów. Wiemy, że gdy powierzacie nam swój cenny towar, to naszym celem jest po prostu o niego zadbać. To szczególnie ważne w przewozie paczek niestandardowych i dłużycowych. One właśnie wymagają ponadstandardowych środków.

Części samochodowe jednym kurierem

Dobrze zapakowany silnik samochodowy, turbina samochodowa, zderzak czy też drzwi nie stanowią żadnego problemu w transporcie. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce i za granicą i jesteśmy w stanie oprócz najlepszej ceny zagwarantować doskonałą jakość usług. Nie musisz się obawiać, że kurier nie przyjmie od ciebie paczki lub że będzie ona przewożona w nieodpowiednich warunkach. Paczki niestandardowe są przez nas traktowane wyjątkowo i specjalnie zostają zabezpieczone w transporcie, by nie uszkodzić innych przesyłek i by dotrzeć bezpiecznie.

Jak przygotować części samochodowe do wysyłki?

Jak przygotować części samochodoweKażdą część samochodową możesz przesłać naszym kurierem. Oprócz zadbania o dobre zapakowanie musisz pozbyć się z chłodnicy, turbiny czy skrzyni biegów płynów, odpowiednio zabezpieczyć narożniki i części ruchome, a przypadku towarów ciężkich takich jak chociażby silnik pamiętać o wysyłce na palecie. Po dobrze zgłoszoną przesyłkę przyjedzie kurier odpowiednim samochodem.

Z pogotowiem paczkowym wysyłka części samochodowych to już nie problem, nawet jeśli chcesz przesłać klientowi maskę samochodową, felgi czy zderzak. Nawet jeśli inni mówią, że się nie da, my zrobimy to szybko, tanio (już od 20zł) i profesjonalnie. Sprawdź naszą ofertę na przesyłki krajowe.

Części muszą być zapakowane w karton. W przeciwnym wypadku kurier DHL odmówi przyjęcia przesyłki - sprawdź naszą ofertę dużych kartonów.

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zapakować przesyłki w karton według wytycznych - sprawdź ofertę kuriera AMBRO - już od 175 zł brutto.

 

Zobacz też:

(46 głosów, średnia: 4.9 z 5)