Załóż bezpłatne konto

Jak tanio wysłać drzwi kurierem?

Jak wysłać drzwi samochodowe kurierem

 

 

a = max 200cm 
a+b+c = max 300cm 
waga max 31,5kg

 

Jeśli Twoja przesyłka (wraz z opakowaniem) ma szerokość maksymalnie 200 cm, a suma wszystkich boków (a+b+c) ma maksymalnie 300cm i waży nie więcej niż 31,5kg to możesz szybko zamówić kuriera za 156zł brutto Zamów kuriera DHL

Części muszą być zapakowane w karton. W przeciwnym wypadku kurier DHL odmówi przyjęcia przesyłki - sprawdź naszą ofertę dużych kartonów.

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zapakować przesyłki w karton według wytycznych DHL 
sprawdź ofertę kuriera AMBRO 
już od 175 zł brutto.

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej: Wyceń transport drzwi samochodowych.

 

Samochód to prawdziwa skarbonka, co chwilę coś się psuje lub trzeba poprawiać urodę swojego sprzętu. W dobie zakupów Internetowych i aukcji rośnie sprzedaż części samochodowych w sieci. Tym samym rosną oczekiwania klientów względem firm kurierskich. Na to zapotrzebowanie rynku odpowiada pogotowiepaczkowe.pl, kierując swoją ofertę przede wszystkim do mechaników i sprzedawców części samochodowych. To dla nich przygotowaliśmy zarówno wyceny indywidualne (zaczynające się już od 125zł), jak i duże rabaty przy stałej współpracy. 

Wysyłka drzwi samochodowych

Drzwi-samochodowe-kurierem

Jeśli zastanawiasz się, czym wysłać drzwi samochodowe, to odpowiedź jest prosta. Zarówno jeżeli chodzi o rzetelność, czas dostawy, jak i cenę transport kurierski wygrywa z pocztą. Jako firma ukierunkowana na transport przesyłek gabarytowych i dłużycowych jesteśmy w stanie przetransportować każdy dobrze zapakowany towar od nadawcy do odbiorcy, dbając, by nie został on uszkodzony. Drzwi samochodowe są przesyłką niestandardową, w związku z tym przed wysyłką poproś nas o indywidualną wycenę. Ze swojej strony dodajemy zapewnienie, że dowieziemy cenny ładunek tanio i bezpiecznie.

Jak zapakować drzwi samochodowe?

Jak zapakować drzwi samochodoweWysyłając części samochodowe, musimy szczególnie zadbać o dobre zapakowanie i zabezpieczenie ładunku. To bardzo istotne, gdy stajemy przed dylematem, jak wysłać drzwi samochodowe kurierem. Przede wszystkim pamiętajmy, by zabezpieczyć blachę – szczególnie narożniki oraz szyby. Do tego będzie nam potrzebna tektura, folia bąbelkowa i strecz. Należy w miejscach newralgicznych umieścić nawet kilka warstw zabezpieczeń, by nasza przesyłka dotarła do odbiorcy w takim samym stanie, jak ją wysyłamy.

Duże gabaryty drzwi samochodowych, ich ciężar oraz podatność na uszkodzenia stawiają przed nadawcą i kurierem duże pole do popisu. Po pierwsze, dobrze zapakujmy przesyłkę. Po drugie, wybierzmy solidnego kuriera, który bezpiecznie dowiezie paczkę do odbiorcy. Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży, dlatego właśnie możemy ci zaoferować korzystne warunki i szybki czas dostawy. Jeśli zawodowo sprzedajesz lub kupujesz części samochodowe, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

 

Zobacz też:

(29 głosów, średnia: 4.8 z 5)