Załóż bezpłatne konto

Jak tanio wysłać maskę samochodową kurierem?

Wymiary maski samochodowej

 

 

a = max 200cm 
a+b+c = max 300cm
waga max 31,5kg

 

Jeśli Twoja przesyłka (wraz z opakowaniem) ma szerokość maksymalnie 200 cm, a suma wszystkich boków (a+b+c) ma maksymalnie 300cm i waży nie więcej niż 31,5kg to możesz szybko zamówić kuriera za 156zł brutto Zamów kuriera DHL

Przesyłka niestandardowa do 200x50x50cm do 31,5kg już od 156 zł

Zamów kuriera

Części muszą być zapakowane w karton. W przeciwnym wypadku kurier DHL odmówi przyjęcia przesyłki - - sprawdź naszą ofertę dużych kartonów.

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zapakować przesyłki w karton według wytycznych DHL 
sprawdź ofertę kuriera AMBRO 
już od 125 zł brutto.

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej: Wyceń transport maski samochodowej

Masz problem z wysyłką maski samochodowej, a kolejne firmy odmawiają ci przyjęcia zlecenia. Pamiętaj, że na rynku pojawił się ekspert od dostarczania części samochodowych tanio, solidnie i na czas. Doskonale wiemy, że szczególnie duże przedmioty ciężko jest wysłać, więc naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do mechaników, pracowników warsztatów samochodowych czy też osób handlujących częściami samochodowymi.

Maska samochodowa kurierem to już nie problem

Maska samochodowa kurierem

Gdy pojawia się pytanie, jak wysłać maskę samochodową, od razu pojawiają się problemy. Najważniejszą rzeczą jest zabezpieczenie części samochodowej, która ze względu na swoje rozmiary i budowę jest podatna na uszkodzenia. Jako przesyłka ponadgabarytowa jest traktowana w sposób szczególny – jest dodatkowo zabezpieczana podczas transportu. Koszt wysyłki maski samochodowej jest uzależniony od jej wymiarów i wagi oraz jest ustalany indywidualnie. Współpracujemy z różnymi firmami kurierskimi i dla swoich klientów przygotowaliśmy najlepszą ofertę cenową i zapewnienie, że dołożymy wszelkich starań, by przesyłka dotarła do adresata nienaruszona. Ze względu na rozmiary maski samochodowej przygotujemy indywidualną wycenę przesyłki.

Zabezpieczenie maski samochodowej

Zabezpieczenie maski samochodowejŻeby dobrze przygotować maskę samochodową do wysyłki kurierem należy przede wszystkim zabezpieczyć jej narożniki grubą warstwą tektury czy folii bąbelkowej. Jest to najbardziej podatne na uszkodzenie miejsce. Całą maskę owijamy kilkoma warstwami folii sterczowej, którą dodatkowo możemy wzmocnić innymi zabezpieczeniami. Odpowiednio gruba warstwa osłony powinna zapewnić bezpieczeństwo naszej przesyłce, nie narażając jej na zagniecenie rogów czy też odpryski lakieru. Pamiętaj, aby zapakować tak owiniętą maskę w karton.

Transport nawet tak niewymiarowej części jak maska samochodowa może być bezproblemowy. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że współpraca z nami gwarantuje najniższą cenę (która zaczyna się już od 125zł) za rzetelnie wykonaną usługę.

 

Zobacz też:

(76 głosów, średnia: 4.8 z 5)