Załóż bezpłatne konto

Jak tanio wysłać zderzak kurierem?

Jak wysłać zderzak samochodowy kurierem 

 

a= max 200cm 
a+b+c= max 300cm 
waga max 31,5kg 

 

Jeśli Twoja przesyłka (wraz z opakowaniem) ma szerokość maksymalnie 200 cm, a suma wszystkich boków (a+b+c) ma maksymalnie 300cm i waży nie więcej niż 31,5kg to możesz szybko zamówić kuriera za 156zł brutto Zamów kuriera DHL

Części muszą być zapakowane w karton. W przeciwnym wypadku kurier DHL odmówi przyjęcia przesyłki - sprawdź naszą ofertę dużych kartonów.

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zapakować przesyłki w karton według wytycznych DHL 
Zamów kuriera AMBRO 
już od 125 zł brutto.

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej: Wyceń transport zderzaka samochodowego.

Jesteś mechanikiem, prowadzisz warsztat lub sprzedajesz części samochodowe pewnie często stajesz przed dylematem, jakiego kuriera wybrać, by przesyłka dotarła bezpiecznie, dbając oczywiście o koszty transportu. Często też spotykałeś się z odpowiedzią, że jakaś firma tego typu rzeczy nie przewozi ze względu na wagę, niestandardowe wymiary czy też kształt. Pogotowiepaczkowe.pl odpowiada na tego typu dylematy, przyjmując różnego rodzaju przesyłki, wyceniając je indywidualnie oraz przygotowując atrakcyjne oferty dla stałych klientów. 

Zderzak samochodowy – rzecz skomplikowana

Zderzak samochodowy kurieremJeśli zastanawiasz się, jakim kurierem zderzak można przesłać do odbiorcy, to proponujemy ci nasze usługi. Nawet tak niestandardowy ładunek bez problemu zostanie przez nas dostarczony do odbiorcy. Wystarczy dobrze zabezpieczyć ładunek, by mieć pewność, że dotrze on w stanie nienaruszonym. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni, dlatego współpracujemy z najlepszymi firmami w branży kurierskiej i oferujemy korzystne ceny. Chcąc sprawdzić, jaka będzie cena przesyłki zderzaka samochodowego, zapoznaj się z naszym cennikiem (gdzie ceny zaczynają się już od 125zł) lub poproś o indywidualną wycenę.

Jak przygotować zderzak do wysyłki?

Jak przygotować zderzak samochodowyZe względu na swoją budowę zderzak jest trudną rzeczą do zapakowania. Musisz przygotować tekturę do zabezpieczenia narożników oraz folię bąbelkową i streczową. Żeby uniknąć uszkodzeń, otarć czy też obić należy zderzak zabezpieczyć kilkoma warstwami folii, dbając szczególnie o miejsca newralgiczne. Ważne jest usztywnienie całej paczki, by zderzak się nie wyginał i nie ulegał przeciążeniom. W przypadku wyboru przewoźnika DHL całość pakujemy w karton o regularnych kształtach (prostopadłościan), przewoźnik Ambro Express nie wymaga kartonu o kształcie prostopadłościanu. Dobrze zapakowana przesyłka to pewność, że dołożyliśmy wszelkich stań, by przesyłka dotarła nienaruszona do odbiorcy.

Dajemy ci poczucie, że twoja paczka jest w najlepszych rękach, a koszt jest atrakcyjny. Zaufaj fachowcom od transportu części samochodowych i rozpocznij z nami stałą współpracę. Skontaktuj się z nami i wybierzemy najlepszy sposób dostarczenia zderzaka do odbiorcy. 

 

Zobacz też:

(46 głosów, średnia: 4.7 z 5)