Załóż bezpłatne konto

Tani kurier dla mechanika

Kurier dla mechanikaZastanawiasz się, w jaki sposób przesłać przesyłkę kurierską? A może masz ładunek nietypowy, trudny do zapakowania, a kolejne firmy odmawiają? Trafiłeś pod dobry adres. Pogotowie paczkowe powstało z myślą o tym, by nawet najbardziej niestandardową przesyłkę dostarczyć od nadawcy do odbiorcy. Specjalizujemy się w paczkach z częściami samochodowymi, ale pomożemy ci w każdej trudnej sytuacji nawet z bardzo skomplikowaną przesyłką.

Wysyłka części samochodowych - nie ma rzeczy niemożliwych 

Jesteśmy specjalistami od trudnych paczek. Dzięki współpracy z mechanikami jesteśmy w stanie dostosować nasze możliwości do potrzeb klientów. U nas nigdy nie usłyszysz, że czegoś nie da się przewieźć. Jako tani i solidny kurier z wieloletnim doświadczeniem stawiamy przede wszystkim na doskonałą jakość i bezpieczeństwo przesyłek, które nam powierzacie. Nasza oferta to najlepsza propozycja dla mechaników, pracowników warsztatów, czy też handlarzy częściami samochodowymi, ale pomożemy również klientowi indywidualnemu.

Oferta szyta na miarę przesyłek niestandardowych

wysyłka czesci samochodowychJeśli szukasz doświadczonego i sprawdzonego kuriera, jesteś pod dobrym adresem. Gwarantujemy ci, że odbierzemy od ciebie każdą przesyłkę – także niestandardową czy dłużycową i dołożymy wszelkich starań, by dowieźć ją do odbiorcy nieuszkodzoną. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi i jesteśmy w stanie zaproponować ci najlepsze ceny i warunki transportu części samochodowych czy innych niestandardowych paczek. 

Tani i solidny kurier

Dbamy o naszych klientów. Przesyłkę możesz śledzić w Internecie lub na urządzeniu mobilnym, a my jesteśmy cały czas do twojej dyspozycji. Wiemy, jak ważna jest dla ciebie stabilizacja finansowa, dlatego pobrania zwracamy od razu a dla stałych klientów i osób często korzystających z naszych usług przygotowaliśmy świetne ceny i atrakcyjne rabaty. Skontaktuj się z nami i omówmy dalszą współpracę.

 

Zobacz też:

(11 głosów, średnia: 5 z 5)