Załóż bezpłatne konto

Jak tanio wysłać silnik kurierem

Jak wysłać silnik samochodowy kurierem

 

 

a = max 80cm 
b = max 150cm (wysokość)
c = max 120cm 
waga max 400kg

 

Jeśli Twoja przesyłka (wraz z opakowaniem i paletą) ma długość maksymalnie 120cm, szerokość maksymalnie 80cm a wysokość ma maksymalnie 150cm, i waży nie więcej niż 400kg to możesz szybko zamówić kuriera za 170zł brutto bez pobraniaZamów kuriera DHL (pamiętaj, że musi to być paleta)

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej: Wyceń transport silnika samochodowego.

Jedną z najtrudniejszych w transporcie części samochodowych jest silnik. Ze względu na wagę i rozmiary konieczna jest wysyłka silnika na palecie. Wymaga on wyczyszczenia z płynów, specjalnego zapakowania oraz zamówienia samochodu z podnośnikiem. Z nami wyślesz silnik bez najmniejszych problemów.

Kurier od części samochodowych

Silnik kurieremSpecjalizujemy się w transporcie przesyłek nietypowych, szczególną uwagę zwracamy na transport części samochodowych, dlatego właśnie dla ludzi zajmujących się tą branżą przygotowujemy specjalne oferty. Jeśli jesteś mechanikiem, pracujesz w warsztacie lub po prostu handlujesz częściami samochodowymi współpraca z nami będzie dla ciebie bardzo korzystna. Po pierwsze przewieziemy wszystkie części, jakich potrzebujesz, po drugie zrobimy to tanio (już od 170zł), rzetelnie i szybko.

Jak przygotować silnik do wysyłki?

Jak przygotować silnik do wysyłkiTransport silnika samochodowego wymaga zamówienia samochodu z podnośnikiem lub windą. Jest to ładunek ciężki, więc należy go zapakować na palecie. Przygotowując silnik do transportu przede wszystkim należy go oczyścić z wszystkich płynów, a następnie na palecie zabezpieczyć go kartonami, folią bąbelkową lub streczem. Ze względu na wagę silnika samochodowego należy przede wszystkim umocować go przed przesuwaniem się na palecie. Tak zabezpieczona część samochodowa jest gotowa do transportu. Kurier odbierze od ciebie przesyłkę specjalnym samochodem, by bezpiecznie dotarła do odbiorcy. A ty będziesz mógł śledzić jej drogę w Internecie lub na urządzeniu mobilnym.

Wybierając kuriera do przewozu silników samochodowych, zwróć uwagę na jego doświadczenie w transporcie części samochodowych. To gwarantuje ci przede wszystkim jakość świadczonych usług i najlepszą cenę. Pogotowiepaczkowe.pl gwarantuje te dwie rzeczy oraz proponuje specjalne oferty dla mechaników, handlarzy częściami samochodowymi i ludzi z branży, którzy będą z nami stale współpracować.

Sprawdź w naszym cenniku ile kosztuje wysyłka silnika samochodowego na palecie.

 

Zobacz też:

(37 głosów, średnia: 4.7 z 5)