Załóż bezpłatne konto
533 561 666 (w godz. 8-16)

Jak tanio wysłać opony kurierem?

Jak wysłać opony samochodoweNajczęściej przesyłaną częścią samochodową są opony ze względu na ich dość intensywną eksploatację. Jeśli zastanawiasz się, jak wysłać opony pocztą, to podpowiadamy, że taniej, pewniej i szybciej zrobisz to za pośrednictwem kuriera. Sprawdzony przewoźnik odbierze od ciebie towar i bezpiecznie dostarczy do odbiorcy. Jeśli jesteś mechanikiem, masz warsztat samochodowy, czy też handlujesz częściami, możesz liczyć na specjalną ofertę kurierską.

Jak zapakować opony?

Na koszt wysyłki opon kurierem będzie miała wpływ przede wszystkim waga i sposób zapakowania przesyłki. Najpewniej jest wysłać opony zapakowane po dwie sztuki i połączone za pomocą taśmy lub folii sterczowej. Takie dwie paczki będą traktowane jako przesyłka niestandardowa. Można też spakować po dwie opony w karton i wtedy nadać dwie przesyłki standardowe. Jeśli zdecydujesz się wysłać cztery opony kurierem zapakowane w karton, musisz liczyć się z doliczeniem opłaty za wagę przesyłki. Pamiętaj, że opony muszą być suche i czyste przed zapakowaniem.

Czy opłaca mi się wysłać opony kurierem?

Opony samochodowe kurieremPrzed zapakowanie i wysłaniem opon należy je dokładnie zmierzyć i zważyć. Wybór najlepszego sposobu transportu ma wpływ na cenę. Jeśli chcesz wiedzieć, jakim kurierem najtaniej wysłać opony, sprawdź porównywarkę cen na naszej stronie. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce i jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą cenę za doskonałą jakość.

Porównując zarówno cennik jak i warunki transportu, łatwo zobaczysz, że wysyłka opon kurierem najtaniej i najpewniej prezentuje się w naszej ofercie (już od 15zł). Nasz kurier przyjedzie do ciebie po odbiór opon i szybko oraz bezpiecznie dowiezie je do odbiorcy. A ty spokojnie będziesz mógł śledzić przesyłkę na naszej stronie internetowej. To doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób zawodowo zajmujących się sprzedażą części samochodowych. Dzięki temu że szybko przewieziemy przesyłkę, mechanik będzie w stanie zaplanować naprawę samochodu. Dodatkowo naszym najlepszym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty.

Zobacz też:

(98 głosów, średnia: 4.7 z 5)