Załóż bezpłatne konto

Jak tanio wysłać koła i felgi kurierem?

Koła samochodowe kurieremZe względu na wagę oraz możliwość łatwego uszkodzenia klienci bardzo często pytają o sposób, jak zapakować felgi do wysyłki oraz ile to będzie kosztowało. Ci, którzy wysyłają części samochodowe częściej, mają już pewnego rodzaju wprawę i interesują ich przede wszystkim dogodne warunki cenowe oraz szybka i rzetelna dostawa. Naszym klientom, ludziom z branży motoryzacyjnej proponujemy bardzo dobre warunki współpracy.

Ile będzie kosztowało wysłanie całych kół i felg?

Koszt wysyłki 4 kół kurierem jest uzależniony od tego, jak duże są nasze koła (opony z felgami) oraz ile ważą. Jeśli zapakujemy opony w kartony o kształcie prostopadłościanu, możemy je nadać jako paczkę sortowalną, natomiast wysyłka kół owiniętych folią streczową jest uznana za nietypową i w związku z tym będą do niej naliczone dodatkowe opłaty. Nie zalecamy pakowania dwóch czy czterech kół razem ze względu na bezpieczeństwo przesyłki i dużą wagę paczki. 

Koła samochodowe do 16 cali do 30 kg pakowane w karton już od 55 zł

Zamów kuriera

Koła samochodowe do 18 cali do 30 kg pakowane w karton już od 60 zł

Zamów kuriera

Koła samochodowe do 16 cali do 30 kg (niestandard) już od 90 zł

Zamów kuriera

4 koła samochodowe do 18 cali na palecie już od 170 zł

Zamów kuriera

 

Koszt wysyłki felg aluminiowych i stalowych jest uzależniony od wielkości paczki i jej ciężaru, ale przy odpowiednim zabezpieczeniu do jednego kartonu możemy zapakować dwie felgi, a nadanie dwóch paczek będzie atrakcyjne cenowo. Współpracujemy z najlepszymi kurierami w branży i jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny i szybką realizację zleceń. 

Pojedyncza felga samochodowa do 19 cali już od 20 zł

Zamów kuriera

 

Jak wysłać cztery koła kurierem?

Felgi samochodowe kurieremNajważniejszą rzeczą jest dobrze zaplanować pakowanie. Opony z felgami najlepiej jest zapakować w oddzielne kartony i nadać cztery przesyłki. Pamiętać trzeba o zabezpieczeniu alufelg, ponieważ to one są narażone na uszkodzenia, a muszą wyglądać idealnie. Najlepsze do tego będą kawałki kartonu lub folia bąbelkowa oraz strecz. Opona w kartonie powinna być tak zapakowana, by nie była luźna. Oprócz kilku warstw zabezpieczających pomyślmy więc o wypełnieniu pudła. Jeśli wysyłamy same alufelgi kurierem, pamiętajmy, że do jednego kartonu możemy zapakować maksymalnie dwie sztuki. Ze względu na możliwość uszkodzenia przesyłki zabezpieczmy każdą z felg kilkoma warstwami folii bąbelkowej lub streczowej.

Kompletne koła w pakiecie 4 lub 5 sztuk najbezpieczniej i najtaniej wysłać razem na palecie już od 170 zł.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo naszej przesyłki w dużej mierze zależy od nas. Dobre zapakowanie i zabezpieczenie kół z felgami sprawi, że dotrą one nienaruszone do klienta. Jako solidna i rzetelna firma gwarantujemy Ci zarówno bezpieczeństwo przesyłek i najniższą cenę za nasze usługi. Jeśli chcesz z nami współpracować na stałe, zapytaj o ofertę specjalną.

 

 

Zobacz też:

(37 głosów, średnia: 4.9 z 5)