Załóż bezpłatne konto

Jak tanio wysłać koła i felgi kurierem?

Koła samochodowe kurieremZe względu na wagę oraz możliwość łatwego uszkodzenia klienci bardzo często pytają o sposób, jak zapakować felgi do wysyłki oraz ile to będzie kosztowało. Ci, którzy wysyłają części samochodowe częściej, mają już pewnego rodzaju wprawę i interesują ich przede wszystkim dogodne warunki cenowe oraz szybka i rzetelna dostawa. Naszym klientom, ludziom z branży motoryzacyjnej proponujemy bardzo dobre warunki współpracy.

Ile będzie kosztowało wysłanie kół i felg?

Koszt wysyłki 4 kół kurierem jest uzależniony od tego, jak duże są nasze koła z felgami, a co za tym idzie, ile ważą. Jeśli zapakujemy opony w kartony, możemy je nadać jako paczkę sortowalną, natomiast wysyłka kół owiniętych taśmą streczową jest uznana za nietypową i w związku z tym będą do nie j naliczone dodatkowe opłaty. Nie zalecamy pakowania dwóch czy czterech kół razem ze względu na bezpieczeństwo przesyłki i dużą wagę paczki. Koszt wysyłki 4 felg aluminiowych jest uzależniony od wielkości paczki i jej ciężaru, ale przy odpowiednim zabezpieczeniu do jednego kartonu możemy zapakować dwie felgi, a nadanie dwóch paczek będzie atrakcyjne cenowo. Współpracujemy z najlepszymi kurierami w branży i jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny i szybką realizację zleceń. Sprawdź ceny - PogotowiemPaczkowym felgi wyślesz już od 20zł.

Jak wysłać cztery koła kurierem?

Felgi samochodowe kurieremNajważniejszą rzeczą jest dobrze zaplanować pakowanie. Opony z felgami najlepiej jest zapakować w oddzielne kartony i nadać cztery przesyłki. Pamiętać trzeba o zabezpieczeniu alufelg, ponieważ to one są narażone na uszkodzenia, a muszą wyglądać idealnie. Najlepsze do tego będą kawałki kartonu lub folia bąbelkowa oraz strecz. Opona w kartonie powinna być tak zapakowana, by nie była luźna. Oprócz kilku warstw zabezpieczających pomyślmy więc o wypełnieniu pudła. Jeśli wysyłamy same alufelgi kurierem, pamiętajmy, że do jednego kartonu możemy zapakować maksymalnie dwie sztuki. Ze względu na możliwość uszkodzenia przesyłki zabezpieczmy każdą z felg kilkoma warstwami folii bąbelkowej lub streczowej.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo naszej przesyłki w dużej mierze zależy od nas. Dobre zapakowanie i zabezpieczenie kół z felgami sprawi, że dotrą one nienaruszone do klienta. Jako solidna i rzetelna firma gwarantujemy Ci zarówno bezpieczeństwo przesyłek i najniższą cenę za nasze usługi. Jeśli chcesz z nami współpracować na stałe, zapytaj o ofertę specjalną.

 

 

Zobacz też:

(37 głosów, średnia: 4.9 z 5)