Załóż bezpłatne konto

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

 

Śledzenie przesyłek poczty polskiejUsługi paletowe Poczty Polskiej są dostępne zarówno dla klientów jednorazowych, jak i na podstawie umów stałych. W ten sposób można wysłać różnego rodzaju przesyłki poza tymi wyłączonymi z przewozu na podstawie odrębnych przepisów. Paleta daje możliwość zapakowania ładunku do 1000 kg do maksymalnej wysokości 180 cm. Oczywiście rozmiar i waga palety również wchodzą w te parametry. Warto również pamiętać, by dokładnie zapakować paczkę w taki sposób, by nie wychodziła poza obrys palety oraz była trwale do niej przymocowana. To gwarantuje bezpieczeństwo zarówno naszej przesyłce, jak i innym.

Termin dostaw palet Poczty Polskiej

Poczta Polska umożliwia przesłanie przesyłki paletowej drobnicowej do 8 sztuk, częściowej do 20 oraz całopojazdowej aż do 33 palet. Co ważne, przewoźnik obsługuje teren całej Polski, a dzięki rozbudowanej sieci logistycznej i rozwiniętej linii połączeń palety do odbiorców docierają w najkrótszym z możliwych terminów i zazwyczaj są odbierane następnego dnia po wysłaniu.

Sama procedura wezwania kuriera polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza, wydrukowaniu listu przewozowego oraz oczekiwaniu na kuriera, który odbiera i dostarcza palety w systemie od drzwi do drzwi. Jeśli nie dysponujemy drukarką, kurier za dodatkową opłatą wypisze odpowiedni formularz. Przy pakowaniu przesyłki warto pamiętać, że dopłacimy do paczki o niestandardowych wymiarach.

Drogę przesyłki można śledzić online w dedykowanym formularzu lub w specjalnej aplikacji. Dzięki temu dokładnie wiemy, gdzie znajduje się paczka. Poza tym otrzymujemy informację, kiedy odbiorca odebrał przesyłkę. Poczta Polska po podaniu numeru telefonu oraz adresu e-mail informuje również o nadaniu oraz dostarczeniu paczki. To bardzo przydatna opcja, szczególnie gdy towary wysyłają firmy, jak i klienci indywidualni.

Kurierzy Poczty Polskiej dokładają wszelkich starań, by przesyłki docierały do klientów w najkrótszym z możliwych terminów oraz bez uszkodzeń. Doświadczenie przewoźnika oraz duże możliwości logistyczne sprawiają, że jest jedną z najchętniej wybieranych przez klientów opcji.

 

Znajdź swoją paletę Poczty Polskiej

 

Możesz być zainteresowany także:

Przesyłkami paletowymi Poczty Polskiej

Cenami przesyłek paletowych Poczty Polskiej

Kontaktem z Pocztą Polską

(31 głosów, średnia: 4.7 z 5)