Załóż bezpłatne konto
533 561 666 (w godz. 8-16)

Jak tanio wysłać materac kurierem?

Oferta dla sklepów i hurtowniKurierem wysyłamy niemalże wszystko. Swobodnie kupujemy nawet duże produkty w sklepach internetowych sami na aukcjach wystawiamy ciuch czy przedmioty domowe. Często nie zastanawiamy się nawet, czy nie będzie problemu z ich wysłaniem. Teoretycznie dobry kurier powinien odebrać od nas każdą przesyłkę – pod warunkiem oczywiście, że jest ona odpowiednio zapakowana.

Co często wysyłamy?

Tani kurierem nadajemy paczki z ciuchami, meble, sprzęt AGD czy RTV. Zdarza się również, że zależy nam na wysłaniu materaca i wtedy zaczynają pojawiać się problemy, jak go zapakować, jak zmierzyć i zważyć oraz jak zabezpieczyć. Boimy się również o cenę, jaką będziemy musieli zapłacić za taką nietypową przesyłkę.

Jak wysłać materac kurierem?

Jak wysłać materac kurierem

Wysyłając materac kurierem nie zmieścimy się w standardowych wymiarach. Taka przesyłka jest nazywana dłużycową – jej dłuższy bok ma więcej niż 201 cm, a suma wszystkich nie może przekroczyć 600 cm. Takie właśnie parametry są ważne przy wycenie przesyłki. W cenniku bierze się pod uwagę większą wagę – rzeczywistą czy gabarytową. Ta pierwsza nie może przekroczyć 50 kg. Nawet jeśli masz krótszy materac, zapakuj go w taki sposób, by mieścił się w kryteriach przesyłki dłużycowej. Tani kurier bez problemu odbierze ją od ciebie i bezpiecznie dowiezie do odbiorcy.

Oferta dla stałych klientów

Dla sklepów i hurtowni regularnie wysyłających materace przygotowaliśmy specjalny cennik i możliwości stałej współpracy. Uzyskane rabaty pozwolą obniżyć ceny, a tym samym stać się jeszcze bardziej konkurencyjnymi. Z tanimi kurierami zawsze będziesz miał pewność, że materace dotrą do klienta szybko i w nienaruszonym stanie.

Wiemy, że wysyłka materaca może być problemem. Na początku zacznij od wpisania wymiarów i wagi w formularz na PogotowiePaczkowe.pl. To także miejsce, w którym wybierzesz opcje dodatkowe. Na tej podstawie pokażą ci się różne propozycje cenowe tanich kurierów. Będziesz mógł wybrać tę najbardziej dla ciebie atrakcyjną. Jeżeli nadal będziesz mieć problemy, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo.

Sprawdź ceny tanich kurierów

 

Może Cię zainteresować:

(14 głosów, średnia: 4.9 z 5)