Załóż bezpłatne konto

Jak wysłać tanio meble kurierem?

Jak wysłać meble kurieremSprzedałeś komodę na aukcji internetowej i teraz zastanawiasz się, w jaki sposób wysłać ją odbiorcy? A może prowadzisz sklep i szukasz transportu mebli kurierem? A może się przeprowadzasz i pytasz, ile kosztuje przewiezienie mebli kurierem? Żeby odpowiedzieć na te z pozoru skomplikowane pytania, wystarczy znaleźć najlepszego kuriera na rynku.

Czy można wysłać meble kurierem?

Współpracujemy z najlepszymi firmami przewozowymi i w związku z tym zapewniamy rzetelnie wykonaną usługę za najlepszą cenę. Nawet duże meble kurierem bez problemu można przewieźć, jeśli dysponuje się takim zapleczem logistycznym jak my. Odpowiednio przygotowane samochody są w stanie zabrać meble do złożenia, jak i te już gotowe – zarówno nowe, jak i używane.

Jak zapakować meble do wysyłki kurierem?

Jak zapakować meble dla kurieraWarto wiedzieć, że z DHL możemy wysłać palety o wymiarach 200x200x200, co daje spore możliwości przygotowania mebla. Pakując taki ładunek, trzeba pamiętać o zabezpieczeniu ładunku, tak by nie przesuwał się na palecie. Jeśli wysyłamy złożony mebel należy zabezpieczyć jego brzegi styropianem lub kartonem, a całość owinąć kilkoma warstwami folii streczowej. Przy mierzeniu przesyłki zwróćmy uwagę, by przesyłka nie wychodziła poza obrys palety, a jej wysokość musimy zmierzyć już po zakończeniu pakowania – wysokość palety to około 15 cm, a jej waga to około 20 kg.

Po wpisaniu wyżej wymienionych parametrów w nasz formularz oraz wybraniu opcji dodatkowych otrzymasz oferty różnych firm. Mogą one się różnić co do ceny oraz warunków przewozu czy maksymalnych wymiarów paczki. Pamiętajmy, że po duże meble przyjedzie specjalny samochód z windą i paleciakiem, więc trzeba też przygotować mu odpowiednie miejsce na podjeździe. Warto wiedzieć, że gdy chcesz przewieźć większy mebel, można ustalić z nami indywidualną wycenę. Pomożemy również przy złożeniu zamówienia czy oszacowaniu kosztów.

Jeśli prowadzisz sklep z meblami i regularnie wysyłasz paczki do klientów, zapraszamy do stałej współpracy. Dzięki temu zyskasz rabaty cenowe, dostęp do ofert specjalnych oraz możliwość indywidualnego ustalania transportu.

Zapytaj o ofertę dla sklepów

 

Zobacz też:

(92 głosów, średnia: 4.7 z 5)