Załóż bezpłatne konto

Tanie palety DPD

Tanie palety DPDRynek przesyłek kurierskich rozwija się dynamicznie, odpowiadając na zainteresowanie klientów. I pomimo tego, że najczęściej wysyłamy standardowe paczki, mieszczące się w kategoriach przesyłki sortowalnej do 30 kg, to jednak zdarzają się towary cięższe lub nietypowe. W tych wypadkach trzeba wysyłać je na palecie, która zabezpiecza i pozwala na właściwe przewiezienie przesyłki.

Jak tanio wysłać paletę DPD?

Najważniejszym kryterium przy wyborze palety kurierem DPD będą wymiary i waga przesyłki. W zależności od tych parametrów będzie się kształtować cennik palet DPD. Po paczkę na palecie przyjedzie kurier. Jeśli potrzebujesz windy trzeba pamiętać aby po złożeniu zamówienia zadzwonić na infolinię i poprosić o specjalny samochód z windą lub podnośnikiem. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami. Warto też przygotować mu miejsce do załadunku. Jeśli wysyłamy dużo tego typu przesyłek, warto wynegocjować specjalne warunki. Rabaty na palety DPD w PogotowiePaczkowe.pl mogą być naprawdę duże, a to pozwala obniżać koszty i inwestować w rozwój firmy.

Jaki towar wysyłać na palecie DPD? 

Towar na palecieW poszukiwaniu najlepszej oferty sprawdź aktualną cenę palety DPD i przekonaj się, że nasze propozycje mogą być naprawdę atrakcyjne. Tani kurier zapewni rzetelną usługę, bezpiecznie dowożąc palety do odbiorcy w Polsce i zagranicą. Tę trasę na bieżąco możesz monitorować w Internecie lub na urządzeniu mobilnym. Na palecie możemy przewieźć towary o wadze nawet do 700 kg i wymiarach do 180 cm. W zależności od tych parametrów i wybranych opcji dodatkowych otrzymamy zawsze najkorzystniejszą ofertę palet DPD. Oprócz przesyłek standardowych, które mieszczą się na palecie o wymiarach 80 cm x 120 cm i mają formę prostopadłościanu tanim kurierem PogotowiePaczkowe możemy wysłać również takie, które nie mieszczą się w standardzie. Tutaj zmieszczą się palety mniejsze niż standardowe, a z drugiej strony duży sprzęt AGD oraz wszystkie przesyłki o nieregularnych kształtach.

Jeśli często korzystasz z kuriera, negocjuj warunki ceny i odbioru palet. Zobacz, że nasza oferta tanich palet DPD będzie konkurencyjna i postaw na pewną i rzetelną firmę.

Sprawdź aktualną cenę palety DPD

 

Może Cię zainteresować:

(27 głosów, średnia: 4.9 z 5)