Załóż bezpłatne konto

Tanie palety DHL

Palety DHLMeble, sprzęt AGD, części samochodowe czy kilka kartonów w jednej przesyłce. Wszystko jest możliwe. Zresztą wyobraźnia i możliwości klientów tanich kurierów nie mają tak naprawdę granic, więc przewoźnicy elastycznie dopasowują ofertę do rynku i potrzeb. Jeśli wysyłamy duże ładunki koniecznie korzystamy z europalety, by zabezpieczyć ładunek i umożliwić jego bezproblemowy transport.

Jakie parametry może mieć paleta DHL?

Tanią paletą DHL możemy wysłać przesyłkę o wadze do 1000 kg i wymiarach – 120 cm długości, 80 cm szerokości i 200 cm wysokości. Warto przy tym pamiętać, że wysokość palety – około 15 cm i jej waga – 25 kg wchodzą w parametry paczki. Po paletę przyjedzie kurier autem z windą.. Musimy także zrobić mu odpowiednio dużo miejsca na podjeździe.

Wysyłka palety tanim kurierem DHL

Tania przesyłka kurierskaJeśli zastanawiasz się, ile kosztuje tania paleta DHL, wypełnij formularz na naszej stronie. Po wpisaniu parametrów oraz wybraniu opcji dodatkowych otrzymamy propozycję wyceny u różnych przewoźników. Na cenę oprócz wagi i rozmiarów palety ma wpływ to na przykład czy ubezpieczamy paczkę. Swoich klientów zachęcamy szczególnie do korzystania z tej drugiej opcji. W razie problemów ubezpieczenie pozwala odzyskać odszkodowanie za uszkodzony lub utracony towar, a koszt takiej opcji jest niewielki.

Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami na rynku i gwarantujemy swoim klientom rzetelnie wykonaną usługę za najlepszą cenę. Palety DHL nam powierzone szybko i pewnie docierają do odbiorców, a ich drogę można monitorować na naszej stronie internetowej. By dotarła ona bezpiecznie, musimy ją dobrze przygotować i zabezpieczyć. Konieczne jest trwałe przymocowanie przesyłki do palety, zabezpieczenie delikatnych części oraz ostrych brzegów kartonem lub styropianem. Całość trzeba owinąć kilkoma warstwami folii sterczowej. Najlepiej, jeśli nasza paczka będzie miała regularny kształt prostopadłościanu.

Cennik palet kurierem DHL

Ceny palet kurierem DHL zależą od wagi towaru umieszczonego na palecie plus waga samej palety (ceny dotyczą standardowej europalety 80 cm x 120 cm): 

Waga towaru i palety do Cena
100 kg (wysokość=40cm)150,00 zł
200 kg170,00 zł
300 kg170,00 zł
400 kg170,00 zł
500 kg200,00 zł
700 kg200,00 zł
1000 kg250,00 zł

Uwaga! od dnia 1.04.2018 u kuriera DHL zostaje wprowadzona opłata za wykonanie pustego podjazdu (z przyczyny leżącej po stronie nadawcy). Ceny pustego podjazdu DHL to 15,00zł brutto.

 

Sprawdź aktualną cenę palety DHL

 

Możesz być zainteresowany także:

(21 głosów, średnia: 4.9 z 5)