Załóż bezpłatne konto

Tanie palety DHL

Palety DHLMeble, sprzęt AGD, części samochodowe czy kilka kartonów w jednej przesyłce. Wszystko jest możliwe. Zresztą wyobraźnia i możliwości klientów tanich kurierów nie mają tak naprawdę granic, więc przewoźnicy elastycznie dopasowują ofertę do rynku i potrzeb. Jeśli wysyłamy duże ładunki koniecznie korzystamy z europalety, by zabezpieczyć ładunek i umożliwić jego bezproblemowy transport.

Jakie parametry może mieć paleta DHL?

Tanią paletą DHL możemy wysłać przesyłkę o wadze do 1000 kg i wymiarach – 120 cm długości, 80 cm szerokości i 180 cm wysokości. Warto przy tym pamiętać, że wysokość palety – około 14,4 cm i jej waga – 25 kg wchodzą w parametry paczki. Jeśli chcemy aby po taką przesyłkę kurier przyjechał specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem - trzeba wcześniej zadzwonić na infolinię DHL i o to poprosić (bez dodatkowych kosztów). Musimy także zrobić mu odpowiednio dużo miejsca na podjeździe.

Wysyłka palety tanim kurierem DHL

Tania przesyłka kurierskaJeśli zastanawiasz się, ile kosztuje tania paleta DHL, wypełnij formularz na naszej stronie. Po wpisaniu parametrów oraz wybraniu opcji dodatkowych otrzymamy propozycję wyceny u różnych przewoźników. Na cenę oprócz wagi i rozmiarów palety ma wpływ to, czy chcemy, by przesyłka dotarła do odbiorcy w szybszym terminie oraz na przykład czy ubezpieczamy paczkę. Swoich klientów zachęcamy szczególnie do korzystania z tej drugiej opcji. W razie problemów ubezpieczenie pozwala odzyskać odszkodowanie za uszkodzony lub utracony towar, a koszt takiej opcji jest niewielki.

Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami na rynku i gwarantujemy swoim klientom rzetelnie wykonaną usługę za najlepszą cenę. Palety DHL nam powierzone szybko i pewnie docierają do odbiorców, a ich drogę można monitorować na naszej stronie internetowej. By dotarła ona bezpiecznie, musimy ją dobrze przygotować i zabezpieczyć. Konieczne jest trwałe przymocowanie przesyłki do palety, zabezpieczenie delikatnych części oraz ostrych brzegów kartonem lub styropianem. Całość trzeba owinąć kilkoma warstwami folii sterczowej. Najlepiej, jeśli nasza paczka będzie miała regularny kształt prostopadłościanu.

Sprawdź aktualną cenę palety DHL

 

Możesz być zainteresowany także:

(21 głosów, średnia: 4.9 z 5)