Załóż bezpłatne konto

Jak wysłać motor kurierem?

Handel w Internecie kwitnie. Na aukcjach internetowych i w sklepach pojawia się niemalże wszystko. Jeszcze kilka lat temu nie przyszłoby nam do głowy, żeby kupić tą drogą motor i wysłać go tanim kurierem. To najlepszy i najpewniejszy sposób, by pojazd dotarł do odbiorcy. Jako doświadczony broker jesteśmy w stanie zaproponować klientom nie tylko najlepsze warunki, ale również bardzo korzystne ceny.

Jak przygotować motocykl do wysyłki?

Jak przygotować motocykl do wysyłkiNajlepsze firmy kurierskie nie widzą żadnych problemów w transporcie nawet ciężkich i dużych ładunków. To także idealny pomysł na przewóz wszystkich nietypowych rzeczy. Na pogotowiepaczkowe.pl tanio i bezpiecznie można wysłać motocykl kurierem w każdy rejon Polski. Warto przy tym pamiętać, że taka przesyłka jest określana jako niestandardowa, a w związku z tym wymaga od nadawcy specjalnego przygotowania. Motor musi być przewożony na palecie ze względu na dużą wagę oraz wymiary. Warto wszystkie wystające i delikatne elementy zabezpieczyć przed uszkodzeniem tekturą, styropianem, folią bąbelkową oraz streczem. To bardzo ważne, gdyż wrażliwe na otarcia części mogą ulec zniszczeniu nawet przy dużej staranności kuriera. Motocykl przed transportem powinien być zabezpieczony w taki sposób, by zminimalizować możliwość wywrócenia się, a tym samym uszkodzenia także innych przesyłek.

Jak nadać motor kurierem?

Jak nadać motor kurieremPrzesyłka kurierska to najtańszy i najpewniejszy sposób na wysłanie motocykla kurierem. Po wprowadzeniu wszystkich danych w formularzu – wagi, rozmiarów, adresów i wyborze opcji dodatkowych, takich jak chociażby zalecane w tej sytuacji ubezpieczenie, otrzymujemy oferty kurierów wraz z cenami. Po wyborze najatrakcyjniejszej dla nas oferty drukujemy list przewozowy i z przygotowanym motocyklem czekamy na kuriera. Pamiętajmy, że po przesyłkę na palecie przyjedzie przewoźnik specjalny samochodem z windą lub podnośnikiem. Trzeba przygotować odpowiednie miejsce, w którym taki samochód może bez problemu zaparkować. Drogę motocykla możemy obserwować w Internecie lub urządzeniu mobilnym w zakładce Znajdź przesyłkę

Motocykl na palecie 200x80cm do 150cm wysokości i 400kg już od 500 zł

Zamów kuriera

Sprawdź nasz cennik na przesyłki paletowe

 

Możesz być zainteresowany także: