Załóż bezpłatne konto

Jak tanio wysłać rower kurierem

Jak tanio wysłać rower kurierem

 

 

a = max 200cm 
a+b+c = max 300cm 
waga max 31,5kg

 

Jeśli Twoja przesyłka (wraz z opakowaniem) ma wymiary maksymalnie 140x83x20cm i waży nie więcej niż 20kg to możesz szybko zamówić kuriera już za 55zł brutto

Rower zapakowany w karton do 140x83x20cm do 20kg już od 55 zł

Zamów kuriera

Rower musi być zapakowany w karton. W przeciwnym wypadku kurier DHL ma prawo odmówić przyjęcia przesyłki.

Jeśli Twoja przesyłka (wraz z opakowaniem) ma szerokość maksymalnie 180 cm, a suma wszystkich boków (a+b+c) ma maksymalnie 300cm i waży nie więcej niż 31,5kg to możesz szybko zamówić kuriera za 95zł brutto

Rower zapakowany w karton do 180x83x20cm do 20kg już od 95 zł

Zamów kuriera

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zapakować przesyłki w karton według wytycznych DHL - sprawdź ofertę kuriera AMBRO - już od 125 zł brutto.

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej: Wyceń transport rowera.

 

W dobie Internetu sprzedajemy i kupujemy w sieci już wszystko. Nawet zakup roweru może być dużo bardziej atrakcyjny niż w sklepie stacjonarnym. Należy się zastanowić jedynie nad sposobem wysyłki dwukołowca do odbiorcy. Można oczywiście wysłać rower pociągiem lub skorzystać z usług poczty, ale najlepiej i najszybciej wyślesz rower kurierem. Warto przy tym zadbać o wybór odpowiedniego przewoźnika oraz odpowiednie zapakowanie roweru.

Dlaczego warto wybrać kuriera?

Jak wysłać rower kurierem

Kurier odbierze zapakowany rower od klienta ze wskazanego adresu i dostarczy prosto do odbiorcy, dokładając wszelkich starań, by przesyłka dotarła nieuszkodzona. Nie musisz iść z rowerem na pocztę czy dworzec i zastanawiać się, jak wysłać rower pociągiem. Jeśli decydujesz się na wysyłkę roweru w całości, sprawdź, który z kurierów obsługuje przesyłki gabarytowe. Pogotowiepaczkowe.pl specjalizuje się w dostawie przesyłek niestandardowych, więc współpracujemy z takimi dostawcami, którzy zapewniają szeroki wachlarz usług za najlepszą cenę. Wybierając DPD (lub innego kuriera), wysyłka roweru przebiegnie bez najmniejszych problemów.

Jak zapakować rower?

Jak zapakować rowerNajprościej jest mieć w piwnicy karton na rower. Jeśli nie posiadasz, możesz taki zdobyć w sklepie rowerowym lub zamówić u nas karton dedykowany. Koszt kartonu o wymiarach 1395X825X194mm to 40 zł brutto z wysyłką. Należy odkręcić przednie koło, pedały i kierownicę oraz ściągnąć siodełko i każdy z elementów zabezpieczyć kawałkami tektury, folią bąbelkową i streczem. Im lepiej zabezpieczymy części ruchome oraz wrażliwe, jak na przykład przerzutki, tym większa pewność, że rower dotrze w nienaruszonym stanie. Dobrym pomysłem jest również wypełnienie pustych przestrzeni gazetami lub styropianem. Po zapakowaniu i zabezpieczeniu całej paczki folią streczową należy sprawdzić wymiary kartonu na rower (najczęściej kartony na rower mają wymiary ok. 83x140x20cm) i wpisać je w wycenę paczki. Jeśli masz wątpliwości, ile będzie kosztowała przesyłka kurierska, skontaktuj się z nami i dokonamy wyceny indywidualnej. Zazwyczaj koszt ten rozpoczyna się już od 55zł.

Obecnie nawet wysyłka roweru za granicę nie stanowi już żadnego problemu. To także najtańszy i najpewniejszy sposób na przesłanie paczek. Jeśli planujesz wysyłkę roweru kurierem na przykład do Anglii, zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Możesz być zainteresowany także: 

(64 głosów, średnia: 4.9 z 5)