Załóż bezpłatne konto

Jak wysłać skuter kurierem?

Jak wysłać skuter kurierem

 

 

a = max 200cm 
b = max 80cm 
c = max 150cm 
waga max 400kg

 

Jeśli Twoja przesyłka (wraz z opakowaniem i paletą) ma długość maksymalnie 200cm, szerokość to maksymalnie 150cm a wysokość ma maksymalnie 80cm oraz waży nie więcej niż 400kg, to możesz szybko zamówić kuriera za 500zł brutto Zamów kuriera DHL (pamiętaj, że musi to być paleta)

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej: Wyceń transport skutera.

 Jak wysłać skuter kurieremByć może odważyłeś się na zakup skutera przez Internet albo po prostu musisz wysłać swój sprzęt do kogoś i stajesz przed dylematem, ile kosztuje transport motocykla kurierem, zapoznaj się z ofertą różnych firm kurierskich, które znajdziesz na naszej stronie. Ceny już od 500zł.

Jak wysłać tanio motor/motocykl kurierem?

Przede wszystkim należy poszukać firmy, która bez problemu podejmie się transportu dużego i ciężkiego ładunku. W ofercie pogotowiepaczkowe.pl znajdziesz kilku kurierów, którzy rzetelnie i tanio zrealizują to nietypowe zlecenie. Wysyłka motocykla kurierem DHL wymaga oczywiście odpowiedniego przygotowania. Ze względu na wagę należy skuter przewozić na palecie oraz zabezpieczyć go przed uszkodzeniami kawałkami tektury i folią bąbelkową oraz streczową. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na elementy ruchome oraz części podatne na zarysowania. Od samego zapakowania i zamocowania skutera na palecie w dużej mierze zależy, w jakim stanie dotrze on do odbiorcy.

Wysyłka skutera za granicę

Transport skuteraW dalszym ciągu wiele osób decyduje się na sprowadzanie sprzętu z zagranicy. Transport motocykli z Niemiec jak też transport motocykli z Anglii przestaje być problemem dzięki rozbudowanej ofercie firm kurierskich. W naszym cenniku bez problemu znajdziesz odpowiednią ofertę, ponieważ dbamy o zapewnienie najlepszych cen dla naszych klientów. Jeśli masz wątpliwości co do parametrów paczki, skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać najlepszą ofertę dla ciebie.

Transport skutera kurierem

Jest najprostszym i najtańszym sposobem na przewiezienie motocykla od nadawcy do odbiorcy. Kurier odbierze przesyłkę ze wskazanego adresu i zawiezie do odbiorcy, dokładając wszelkich starań, by skuter dotarł w stanie nienaruszonym. Ze względu na wagę i wielkość paczki oraz konieczność umieszczenia jej na palecie należy zamówić kuriera, który przyjedzie samochodem z windą lub podnośnikiem. Należy pamiętać, że waga i rozmiar palety wchodzą w parametry całej paczki.

 

Możesz być zainteresowany także: 

(14 głosów, średnia: 4.8 z 5)